Aşk ve Gurur Yeni Bölümünü İzle

Aşk ve Gurur filminin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, aşk ve gurur filminin hangi gün olduğunu hemen hemen herkes aramaya başladı, peki aşk ve gurur filminin yeni bölümü ne zaman yayınlanıyor?


Aşk ve Gurur yayınlanan 4. bölüm fragmanı ekranlardaki yerini şimdiden aldı ancak diziyle ilgili sürpriz bir karar verildi. Sırlarla örülü senaryosuyla dikkat çeken dizinin yayım tarihi değişti. Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran'ın başrollerini paylaştığı Aşk ve Gurur dizisi 4. bölümünden itibaren her Salı akşamı Show Tv'de ekrana gelecek. 28 Mart Pazar akşamı kaldığı yerden devam edecek olan dizinin yeni bölümünde oturdukları evin aslında Kenan’ın çocukken yaşadığı ev  olduğunu öğrenen Zeynep büyük bir şaşkınlık yaşayacak. Peki, bu olay ikili arasındaki buzları eritecek mi? İşte, Aşk ve Gurur 4. bölüm fragmanıyla sizlerle.
YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK
Aşk ve Gurur'un Salı akşamı ekrana gelecek 4. bölümünde; Oturdukları evin aslında Kenan’ın çocukken yaşadığı ev  olduğunu öğrenen Zeynep büyük bir şaşkınlık yaşar. Diğer yandan Zeynep’le Kenan’ın arasındaki gerilim devam etmektedir. Murat, kazançlı davalar alıp, daha çok para kazanmak istemektedir. Bu konuda da Selim’den yardım ister ve Şevval'in bir davasını alır. Şükran ve Ali'yle vakit geçirdikten sonra eve geç kalan İpek, babası Mahmut'tan dayak yer ve evden kaçar. Şükran ve Ali, İpek'e sahip çıkarlar. İpek gizlice Esen ailesinin evinde kalmaya başlar. Şevval, Kenan’ın Tarık’la birlikte yapacağı projeyi baltalamak için entrikalar peşindedir.
AŞK VE GURUR YENİ BÖLÜMÜ İZLE

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
“Aşk ve Gurur”un 3. bölümünde; Murat, annesi ve Şevval arasındaki bağı anlamaya çalışmaktadır. Ancak ikili arasındaki sırrın ne olduğunu bir türlü keşfedemez. Zeynep, Gülnaz’ın ölümüyle iyice içine kapanan Murat’ın evlilik teklifini kabul eder. Bir yandan da Kenan'la aralarındaki büyük çekime karşı koymaya çalışmaktadır. Bu durum Kenan'la Zeynep'in arasının gerilmesine neden olur. Şevval, Kenan’ın daha önce annesine ait olan evi almış olmasından rahatsızdır. Kenan’ı kontrol altında tutabilmek için zaten en büyük hissedarı olduğu şirkette çalışmaya geri döner. Amacı Kenan’ı şirketten ve hayatından uzaklaştırıp büyük sırrını garanti altına almaktır. Kadir babasıyla arasındaki iplerin iyice gerilmesi nedeniyle evi terk eder. Diğer yandan Kadir ve Türkan artık birbirlerine olan duygularına hakim olmakta iyice zorlanmaktadır. Elif, kendi bölümünden Mert adında bir gençle tanışır. Mert Elif’e olan ilgisini gizlemez. Ancak Mert'in Elif'e olan hisleri karşılıksızdır.
AŞK VE GURUR YENİ BÖLÜMÜNÜ HEMEN İZLE