Diriliş Ertuğrul 77 Bölümün Özetini İzle

Diriliş Ertuğrul 77. yeni bölüm yayınlandı! İşte son bölümün özeti...Diriliş Ertuğrul 76. bölümünde heyecan doruktaydı. Vasilyus'un hain planı ile Lazkariz Çavdar obasına sığınmış ve Ertuğrul'un alpleri durumun farkına varmıştır. Diriliş Ertuğrul'da Aliyar'ın desteğini alan Ertuğrul, Sadettin Köpek ve Aslıhan Hatun'un nikah günü Ural'dan hesap sormak için Çavdar Obasına gider. İşte o son bölüm...DİRİLİŞ ERTUĞRUL 76. BÖLÜM ÖZETİ
Vasilius’un emriyle Tekfur’u öldüren Lazkaris, Çavdar obasına sığınmış, Ertuğrul’un alpları obaya girerken onu görmüşlerdir. Buna istinaden Ertuğrul, Sadettin Köpek ve Aslıhan’ın nikah günü Çavdar obasına gelerek Aliyar’dan adaletin tesis edilmesi için destek istemiştir. Nitekim Aliyar, babasına, Aslıhan’a ve birçok engele rağmen adaletten yana olmuş, böylece herkes tarafından istenmeyen, hain biri durumuna gelmiştir. 

Ural’ın yargılanması sonucu kadılar idam hükmüne varmışlardır. Sadettin Köpek ve Vasilius bu duruma engel olmak istemiş fakat ellerinden bir şey gelmemiştir. Bu durum neticesinde Candar Bey fenalaşmıştır. Şimdi Çavdar Obasının iki beyi ölümle yüz yüzedir. Peki Ural kurtulacak mıdır, yoksa infazı yapılacak mıdır? Candar Bey’in durumu ne olacaktır? Aliyar, kadıların bu kararıyla herkesin öfkesini üzerine almıştır. Aliyar şimdi ne yapacaktır? 
Saadettin Köpek ve Aslıhan nikahı yarım kalmıştır. Aslıhan bunca sıkıntı arasında nikaha tekrar razı olacak mıdır? Saadettin Köpek’in hamlesi ne olacaktır? Gittikçe Helena’ya daha çok bağlanan Bamsı’nın derdine kim deva olacaktır?